Llampe LED Omega 9W 2700K

5415

1 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Llampe LED Omega E27 9W

Duke perdorur llampat eficente LED ju jo vetem kurseni energji elektrike por gjithashtu kurseni para ne nje periudh afatgjate sepse llampat led mund te zgjasin deri ne 30000 mije ore pune. Ndricimi i dhomes tuaj gjithashtu do te jete me i bukur dhe me i plote.

Llampe me drite LED.

Voltazhi: 220-240 V

Fuqia: 9W

Jetegjatesia: 30000 ore

Ngjyra e drites: e bardhe ngrohte

Permasa: 122 x 63 mm

Marka Omega

Më shumë informacion

Llampe LED Omega E27 9W

Duke perdorur llampat eficente LED ju jo vetem kurseni energji elektrike por gjithashtu kurseni para ne nje periudh afatgjate sepse llampat led mund te zgjasin deri ne 30000 mije ore pune. Ndricimi i dhomes tuaj gjithashtu do te jete me i bukur dhe me i plote.

Llampe me drite LED.

Voltazhi: 220-240 V

Fuqia: 9W

Jetegjatesia: 30000 ore

Ngjyra e drites: e bardhe ngrohte

Permasa: 122 x 63 mm

Fleta e të dhënave

Marka Omega

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: