Llampe LED OMEGA Spot 3W 6000K Alumin

9129

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Llampe LED OMEGA Spot 3W 6000K Alumin

Fuqia: 3W

Ngjyrimi i Drites: 6000K e bradhe e ftohte

Voltazhi hyres: AC100-240V 50/60Hz

Temperatura e punes: - 20-+45°C

Koha e ndezjes: <0.5 S

Jetgjatesia e produktit: 30 000 ore

Sa here mund te fiket dhe ndizet: 15 000 here

Permasa: 60 x 50mm

Trup Alumini

Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Llampe LED OMEGA Spot 3W 6000K Alumin

Fuqia: 3W

Ngjyrimi i Drites: 6000K e bradhe e ftohte

Voltazhi hyres: AC100-240V 50/60Hz

Temperatura e punes: - 20-+45°C

Koha e ndezjes: <0.5 S

Jetgjatesia e produktit: 30 000 ore

Sa here mund te fiket dhe ndizet: 15 000 here

Permasa: 60 x 50mm

Trup Alumini

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: