Llampe Tavoline LED me Karikues USB 8W

11239

7 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Llampe Tavoline me drite LED, dizajn modern dhe cilesi e larte.
Me mundesi rregullimi te intensitetit te drites dhe gjithashtu ne bazen e poshtme ka nje porte USB per karikim.
Fuqia: 8W
Ndricimi maksimal 300lm (mundesi zgjedhje midis 90, 150, 210, 250, 300lm)
Ngjyrimi i drites: zgjedhje midis 4000-6500K e bardhe neutrale - e bardhe e ftohte
Kohezgjatja 30 000 ore pune
Permasat: 37.1 x 16.6 x 42.8 cm

Më shumë informacion

Llampe Tavoline me drite LED, dizajn modern dhe cilesi e larte.
Me mundesi rregullimi te intensitetit te drites dhe gjithashtu ne bazen e poshtme ka nje porte USB per karikim.
Fuqia: 8W
Ndricimi maksimal 300lm (mundesi zgjedhje midis 90, 150, 210, 250, 300lm)
Ngjyrimi i drites: zgjedhje midis 4000-6500K e bardhe neutrale - e bardhe e ftohte
Kohezgjatja 30 000 ore pune
Permasat: 37.1 x 16.6 x 42.8 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: