Mbajtese TV Omega 23"-42"

8195

3 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese TV Omega 23"-42"

Mbajtese per televizore dhe monitore Flat Screen.

Pershtatet per ekrane LCD 23" deri ne 42".

E levizshme sipas kendit qe deshironi.

Montim i thjeshte fale aksesoreve te perfshire ne paketim.

Perballon deri ne 25 kg.