Mikrovale Fuego MMW50C

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Mikrovale Fuego MMW50C Shiko te zmadhuar

19622

7 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mikrovale Fuego MMW50C

Mikrovale e markes Fuego, me model MMW50C

Praktike dhe shume funksionale ne kuzhinen tuaj

Me komandim mekanik dhe me kohe maksimale per gatim 30 minuta

Fuqia eshte 1080W

Me ngjyre te bardhe dhe permasa 46 x 26.5 x 33cm

  • Specifikimet
  • Marka: Fuego
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: 1080W
  • Permasat (cm): 46 x 26.5 x 33cm