Blender Imetec Dolcevita BL4

712

5 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mikser Imetec Dolcevita BL4

Gota e mikserit eshte e provuar qe nuk gervishtet.

Kapaciteti 800 ml.

Aksesoret mund te lahen lehtesisht ne lavapjate.

Ka thika te posatshme per copetimin e akullit.

Ka dy shpejtesi perzierje.

Fuqia 300 W.

Gjatesia e kabullit 1m.

 

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 300W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 1 m
Kapaciteti (ne Litra) 800ml
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

Më shumë informacion

Mikser Imetec Dolcevita BL4

Gota e mikserit eshte e provuar qe nuk gervishtet.

Kapaciteti 800 ml.

Aksesoret mund te lahen lehtesisht ne lavapjate.

Ka thika te posatshme per copetimin e akullit.

Ka dy shpejtesi perzierje.

Fuqia 300 W.

Gjatesia e kabullit 1m.

 

Fleta e të dhënave

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 300W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 1 m
Kapaciteti (ne Litra) 800ml
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: