Ngrohese Dysheku Relaxi Imetec Single Poly

Shëno vlerësimin tënd

Ngrohese Dysheku Relaxi Imetec Single Poly

Ngrohese Dysheku Relaxi Imetec Single Poly

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IM0247

7 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ngrohese Dysheku me korent

Permasa: 150 x 80 x 150 cm

Konsumon shume pak energji

Perdoret si shtrese e siperme e dyshekut dhe ju jep mundesine te ndjeni ngrohte menjehere sapo te shtriheni. 

  • Specifikimet
  • Marka: Imetec
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi