Ngrohese Imetec M2-100

15717

Imetec

Ngrohese  Imetec  

Modeli: M2-100

Nxehet shume shpejt duke ngohur keshtu ne vetem pak minuta ajrin e ambjentit.

Fuqia: 2200 W

Mund te perdoret ne vere dhe ne dimer sepse permban tre nivele temperature ( te fresket per vere, te ngrohte dhe shume te ngrohte per ditet e ftohta te dimrit).

Ngrohesi ideal per te pasur gjithmone temperaturen e deshiruar ne ambjentet e shtepise apo zyres tuaj.

Me funksion anti ngrirje.

Nje nga ngrohesit me te pelqyer sepse duke qene i vogel eshte edhe shume praktik per tu levizur nga njeri ambjent ne tjetrin.

Nuk ben zhurme gjate punimit.

Ngjyra: E bardhe me portokalli.

Pesha: 1.7 kg

Dimensione: 33 x 26.8 x 20.4 cm

230 Volt

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Nivele te temperatures 3 nivele te temperatures
Fuqia ne Watt 2200 W
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ngrohese  Imetec  

Modeli: M2-100

Nxehet shume shpejt duke ngohur keshtu ne vetem pak minuta ajrin e ambjentit.

Fuqia: 2200 W

Mund te perdoret ne vere dhe ne dimer sepse permban tre nivele temperature ( te fresket per vere, te ngrohte dhe shume te ngrohte per ditet e ftohta te dimrit).

Ngrohesi ideal per te pasur gjithmone temperaturen e deshiruar ne ambjentet e shtepise apo zyres tuaj.

Me funksion anti ngrirje.

Nje nga ngrohesit me te pelqyer sepse duke qene i vogel eshte edhe shume praktik per tu levizur nga njeri ambjent ne tjetrin.

Nuk ben zhurme gjate punimit.

Ngjyra: E bardhe me portokalli.

Pesha: 1.7 kg

Dimensione: 33 x 26.8 x 20.4 cm

230 Volt

Fleta e të dhënave

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Nivele te temperatures 3 nivele te temperatures
Fuqia ne Watt 2200 W

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë