NGROHESE MURALE ME JONIZIM VENUS KPT-2000G

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar
  • Produkt Ekskluziv

15786

9 990 Lekë

11 990 Lekë

-2 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ngrohese qeramike shume e fuqishme me 1000W/2000W.

Ben jonizim e ajrit dhe nuk e than ate.Kursen deri ne 20% energji ne krahasim me ngroheset standarte

Ngrohet shume shpejt dhe eshte e pershtateshme per dhoma ose ambjente zyre

E lehte per tu montuar dhe praktike per ta levizur ne ambjente te ndryshme

Termostati kryen funksionin e tij mbrojtes nga mbinxehja e ngroheses.

Gjithashtu gjate veres mund te perdoret si freskuese e thjeshte.

E paisur me timer gradimi deri ne 8 ore dhe flete te levizeshme per drejtimin e ajrit. 

Gradohet 10-49 grade

Siperfaqja e mbuluar deri ne 25 m katror

I paisur me pult

Permasat: 74 x 17 x 27.5 cm

  • Specifikimet
  • Marka: VENUS
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
  • Fuqia ne Watt: 1000W, 2000W