Ngrohese Panel Venus 1600W

22053

3 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ngrohese panel e markes Venus 

Ngroh ne menyre te njetrajtshme me fuqi maksimale 1600W

Me 2 elemente nxehje dhe termostat te rregullueshem

Me vaj te nje cilesie shume te mire e cila e percon shume mire dhe me efektivitet nxehtesine ne hapesiren ku eshte vendosur ngrohesja.

Me rrota qe mund ta levizni lehtesisht

Se bashku me ngrohesen do te gjeni dhe manualin e perdorimit per te gjitha pjeset

Marka Venus
Garancia 6 muaj
Permasa 625x100x500mm
Fuqia ne Watt 1600W

Më shumë informacion

Ngrohese panel e markes Venus 

Ngroh ne menyre te njetrajtshme me fuqi maksimale 1600W

Me 2 elemente nxehje dhe termostat te rregullueshem

Me vaj te nje cilesie shume te mire e cila e percon shume mire dhe me efektivitet nxehtesine ne hapesiren ku eshte vendosur ngrohesja.

Me rrota qe mund ta levizni lehtesisht

Se bashku me ngrohesen do te gjeni dhe manualin e perdorimit per te gjitha pjeset

Fleta e të dhënave

Marka Venus
Garancia 6 muaj
Permasa 625x100x500mm
Fuqia ne Watt 1600W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: