Pastrues Dyshemeje me Avull Vileda

12767

7 990 Lekë

14 990 Lekë

Add to wishlist

Me ngrohjen shume te shpejte vetem 15 sekonda, pastruesi Vileda me avull ju ofron nje menyre 

te shpejte dhe te lehte per te pastruar dyshemete ne ambjete te ndryshme. 

Gjithashtu ju ndihmon te pastroni ne cepat me te veshtire te shtepise suaj.

Mund te pastroje te gjithe llojet e dyshemeve si: pllaka, parket ose ne siperfaqen e qilimave.

Pastruesi me avull eliminon 99% te bakterjeve ne dyshemene tuaj pa patur nevojen e kimikateve 

per hequr papastertite. 

Vjen ne paketim me dy leckat mikrofiber te cilat mund te lahen ne lvatrice, dhe me enen e cila 

mbush depoziten me uje.

Gjatesia e kabellit: 6m

Fuqia motorrike: 1500W

Marka Vileda
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 1500W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e Kordonit 6 m
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Me ngrohjen shume te shpejte vetem 15 sekonda, pastruesi Vileda me avull ju ofron nje menyre 

te shpejte dhe te lehte per te pastruar dyshemete ne ambjete te ndryshme. 

Gjithashtu ju ndihmon te pastroni ne cepat me te veshtire te shtepise suaj.

Mund te pastroje te gjithe llojet e dyshemeve si: pllaka, parket ose ne siperfaqen e qilimave.

Pastruesi me avull eliminon 99% te bakterjeve ne dyshemene tuaj pa patur nevojen e kimikateve 

per hequr papastertite. 

Vjen ne paketim me dy leckat mikrofiber te cilat mund te lahen ne lvatrice, dhe me enen e cila 

mbush depoziten me uje.

Gjatesia e kabellit: 6m

Fuqia motorrike: 1500W

Fleta e të dhënave

Marka Vileda
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 1500W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e Kordonit 6 m

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: