Pastrues Dyshemeje me Avull Vileda

12767

14 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Me ngrohjen shume te shpejte vetem 15 sekonda, pastruesi Vileda me avull ju ofron nje menyre 

te shpejte dhe te lehte per te pastruar dyshemete ne ambjete te ndryshme. 

Gjithashtu ju ndihmon te pastroni ne cepat me te veshtire te shtepise suaj.

Mund te pastroje te gjithe llojet e dyshemeve si: pllaka, parket ose ne siperfaqen e qilimave.

Pastruesi me avull eliminon 99% te bakterjeve ne dyshemene tuaj pa patur nevojen e kimikateve 

per hequr papastertite. 

Vjen ne paketim me dy leckat mikrofiber te cilat mund te lahen ne lvatrice, dhe me enen e cila 

mbush depoziten me uje.

Gjatesia e kabellit: 6m

Fuqia motorrike: 1500W

Marka Vileda
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 1500W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e Kordonit 6 m

Më shumë informacion

Me ngrohjen shume te shpejte vetem 15 sekonda, pastruesi Vileda me avull ju ofron nje menyre 

te shpejte dhe te lehte per te pastruar dyshemete ne ambjete te ndryshme. 

Gjithashtu ju ndihmon te pastroni ne cepat me te veshtire te shtepise suaj.

Mund te pastroje te gjithe llojet e dyshemeve si: pllaka, parket ose ne siperfaqen e qilimave.

Pastruesi me avull eliminon 99% te bakterjeve ne dyshemene tuaj pa patur nevojen e kimikateve 

per hequr papastertite. 

Vjen ne paketim me dy leckat mikrofiber te cilat mund te lahen ne lvatrice, dhe me enen e cila 

mbush depoziten me uje.

Gjatesia e kabellit: 6m

Fuqia motorrike: 1500W

Fleta e të dhënave

Marka Vileda
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 1500W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e Kordonit 6 m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: