Pastrues Xhamash Vileda Windo Matic

12783

9 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Menyra me e shpejte dhe me e shpejte per te pastruar xhamat.

 Me nje koke te levizshme ju mund te arrini kendin qe deshironi dhe te pastroni lehtesisht siperfaqet

e kendeve.

Gjithashtu mund ta perdorni per pasqyrat.

Depozite e bollshme per mbledhjen ujit.

Dimensionet: 13 x 27 x 34 cm

Kapaciteti depozitues: 1 Lit.

Voltazhi: 4 v

Fuqia: 12W

Pesha e produktit: 835 gr

Marka Vileda
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar

Më shumë informacion

Menyra me e shpejte dhe me e shpejte per te pastruar xhamat.

 Me nje koke te levizshme ju mund te arrini kendin qe deshironi dhe te pastroni lehtesisht siperfaqet

e kendeve.

Gjithashtu mund ta perdorni per pasqyrat.

Depozite e bollshme per mbledhjen ujit.

Dimensionet: 13 x 27 x 34 cm

Kapaciteti depozitues: 1 Lit.

Voltazhi: 4 v

Fuqia: 12W

Pesha e produktit: 835 gr

Fleta e të dhënave

Marka Vileda
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: