Rubinet Elektrik Water Faucet

  • 1 muaj garanci

20478

3 990 Lekë

4 990 Lekë

-1 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ujë i ngrohtë në shtëpi pavarësisht rrethanave!

Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit tani me kontroll dixhital duke sigurar ujë të ngrohtë menjëherë - kurseni kohë, energji dhe ujë.

Me ekran dixhital qe tregon temperaturën. Materiali kryesore qeramike, 100% i sigurtë

E rrotullueshme 180 grade

Rubineti eshte i rrotullueshme, e ngroh ujin ne pak sekonda

Me nje prize te vetme qe vendoset ne korent dhe kryen procesin e ngrohjes se ujit

Harxhon 3 KW energji ne ore

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj
  • Ekran LED: Dixhital
  • Permasat (cm): 330x175mm