Set Pjatash 18 Cope Arcopal Celestine

16093

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set pjatash Arcopal  

18 pjata

6 pjata normale ngrenie-25cm

6 pjata supe-20cm

6 pjata embelsirash- 18cm

Ngjyra dominuese: E bardha

Material i forte dhe rezistent

Me ngjyra te ndryshme dhe dizenjo lulesh  

Pjata qe do ti shtojne me shume finesen dhe bukurine tryezes tuaj.

Më shumë informacion

Set pjatash Arcopal  

18 pjata

6 pjata normale ngrenie-25cm

6 pjata supe-20cm

6 pjata embelsirash- 18cm

Ngjyra dominuese: E bardha

Material i forte dhe rezistent

Me ngjyra te ndryshme dhe dizenjo lulesh  

Pjata qe do ti shtojne me shume finesen dhe bukurine tryezes tuaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: