Set Tenxhere Inoksi 24 cm dhe 16 cm

Shëno vlerësimin tënd

Set Tenxhere Inoksi 24 cm dhe 16 cm

Set Tenxhere Inoksi 24 cm dhe 16 cm

  AG0326

  2 490 Lekë

  3 490 Lekë

  -1 000 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set Tenxhere Inoksi 24 cm dhe 16 cm

  Set me tenxhere inoksi te madhesive te ndryshme.

  Seti permban dy tenxhere me kapak qelqi. Diametri i se ciles eshte 24cm dhe 16cm.

  Kapaciteti i tyre maksimal eshte 5L dhe 1.5L

  Tenxheret jane cilesoe, te markes Kaisa Villa.

  Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

  Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike.

  • Specifikimet
  • Marka: Kaisa Villa
  • Diameter : 24cm, 16cm
  • Materiali : Inoks
  • Kapaciteti i USB-se: 0.5-1.5L, 1-5l