Set Tenxhere & Tigan Anthras 5 cope

  20697

  3 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set me 5 tenxhere e tigane te markes Anthras

  Me ngjyre te zeze mat nga jashte , materiali çelik

  Te pershtatshme per vatra gazi dhe induksionu

  Lahen ne makinen larese

  Seti permban: 

  1 Tigan me diameter 22cm dhe bisht

  2-Tigan me diameter 26 cm dhe bisht

  3-Tenxhere me bisht me diameter 16cm

  4-Tenxhere e madhe me 2 doreza mbajtese me diameter 24 cm

  5-Kapak me diameter 24 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Anthras
  • Materiali : Çelik