Set Tiganesh GreyLite 2 cope 26 & 28cm

  Add to wishlist

  Set Tiganesh GreyLite 2 cope 26 & 28cm Shiko te zmadhuar

  AG0435

  3 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set me 2 tigane te markes GreyLite

  Materiali kryesor i tiganeve eshte alumini 

  Njeri nga tiganet ka diameter 26 cm ndersa tjetri 28cm

  Material qe nuk ngjit dhe ne pjesen e brendshme perbehet nga nje veshje guri qe ruan nxehtesine dhe nuk lejon produktin te ngjise

  Te pershtatshem per vatra elktrike, gazi apo sobave me induksion

  Mund te lahen lehte ne makinen larese te eneve

  • Specifikimet
  • Marka: GreyLite
  • Diameter : 26 dhe 28cm
  • Materiali : Alumin