Shtrydhese Jack LaLanne's Power Juicer

  • 3 muaj garanci

21249

7 490 Lekë

9 990 Lekë

-2 500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shtrydhesja Jack Lalanne ndryshe nga shtydheset e tjera, nxjerr 30% me shume leng.

Fuqia e motorit eshte 3600 rrotullime ne minute.

Perdoret per lengje frutash, perimesh, kasata, salca te ndryshme.

Pa qeruar, pa copetuar frutat dhe perimet i vendos te plota sic jane.

Pjesa e ngurte qe depozitohet ne depoziten e pasme mund te shfrytezohet per salcat.

Pjeset e shtrydheses cmontohen ne pak sekonda dhe mund te lahen pa shume mundim.

Dimensionet: 40 x 28 x 20 cm

Pesha e produktit: 6 kg

Fuqia: 350W

  • Specifikimet
  • Marka: Jack Lalanne's Power Juicer
  • Garancia: 3 muaj
  • Fuqia ne Watt: 350W