Shtrydhese Power Juicer KJ3003

  • 6 muaj garanci

20483

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shtrydhese frutash Power Juices KJ3003

Me kapacitet mbajtes lengu deri ne 1 liter dhe 2 liter pjese te mbetur te frutit

Fuqi 850W me RPM: 14000-18000

Me dy nivele shpejtesie per nje shtrydhje te efektshme

Prerese celiku e inoksi dhe sistem filtrimi

Per nje shtrydhje pa krijuar probleme dimensioni i frutit nuk duhette jete me teper se 7.4mm

Zgjidhni te konsumoni lengje frutash plot shije dhe me vlera ushqyese

  • Specifikimet
  • Marka: Home Gear
  • Garancia: 6 muaj
  • Pesha: 4.5KG
  • Kapaciteti (ne Litra): 1L
  • Permasat (cm): 30 x 20 x 39 cm