Shtrydhese Shege dhe Portokalli Mekanike e Kuqe

  21451

  9 990 Lekë

  10 990 Lekë

  -1 000 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Shtrydhese profesionale per shege dhe portokalli

  Shtrydh ne menyre mekanike 

  Materiali metal Stainless Steel

  Merni lengun me natyral nga shega dhe portokalli vetem me dy levizje

  Eshte e thjeshte ne perdorim

  Mjafton ta ndani frutin pergjyem dhe ta vendosni ne shtrydhese

  Merrni leng plot vlera ushqimore dhe te shendetshem me kaq pak pune

  • Specifikimet
  • Materiali : Metal/Stainless Steel
  • Permasat (cm): 49x26x17 cm