Tenxhere Elektrike Montecasa

  • 3 muaj garanci

20059

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tenxhere Elektrike Montecasa

Per gatime te shpejta dhe te shijshme.

Mund te gatuani cdogje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjelle te ndryshme.

Kapaciteti: 6 Litra

Fuqia: 1000 Watt

Voltazhi: 220 V

Frekuenca: 50 hz

Diametri: 22cm

Presioni maksimal: 90kpa (Kilo Paskal)

Kunder ngjitjes se ushqimit.

Deri ne 10 programe gatimi.

Strukture e mbyllur plotesisht, ushqimi qendron pa levizur dhe gatuhet natyrshem.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Pajisje e lirimit te presionit.

Kontroll i sistemit kompjuterik.

I lehte ne perdorim, butonat e menuse te pershtatshme per gatime te ndryshme.

Kursim i energjise dhe efikasitet te larte.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

  • Specifikimet
  • Garancia: 3 muaj