Tenxhere Elektrike Shume Funksionale VITEK

14100

6 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tenxhere elektrike me presion  multifunksionale Vitek

Gatuan cdo gje duke shtypur vetem buton

Mund te gatuani Qull/(gatime me miell)

Supe dhe gjelle te ndryshme

Mishin,Pulen dhe produktet e Peshkut.

Pilaf ose Rizoto

Kapacitet i bollshem prej  5 Litra

Fuqia 900 Watt

Kazani prej qeramike gatuan shpejt dhe eshte shume i lehte per tu pastruar

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese

Kurseni energji

Ekran elektronik qe tregon kohen e cdo procesi gatimi

Gatuan cdo gje duke shtypyr vetem nje buton

Procesi i gatimit fillon dhe mbaron pa patur nevoje qe ju te jeni prezent

Marka Vitec
Garancia 3 muaj

Më shumë informacion

Tenxhere elektrike me presion  multifunksionale Vitek

Gatuan cdo gje duke shtypur vetem buton

Mund te gatuani Qull/(gatime me miell)

Supe dhe gjelle te ndryshme

Mishin,Pulen dhe produktet e Peshkut.

Pilaf ose Rizoto

Kapacitet i bollshem prej  5 Litra

Fuqia 900 Watt

Kazani prej qeramike gatuan shpejt dhe eshte shume i lehte per tu pastruar

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese

Kurseni energji

Ekran elektronik qe tregon kohen e cdo procesi gatimi

Gatuan cdo gje duke shtypyr vetem nje buton

Procesi i gatimit fillon dhe mbaron pa patur nevoje qe ju te jeni prezent

Fleta e të dhënave

Marka Vitec
Garancia 3 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: