Termus GioStyle Shiver 30 L

20283

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Termus portativ te cilin mund ta mbani edhe ne makine.

Giostyle Shiver me kapacitet 30.9 litra.

Perfekt per udhetime te gjata me makine apo ditet e veres ne plazh.

Shiver 30 ka kapacitet te mjaftueshem per te mbajtur deri ne 46 kanace ose 6 shishe 2L.

Izolim perfekt dhe material shume rezistent.

Ka vend per dy pllaka akulli per te mbajtur nje temperature te ftohte duke ruajtur freskine e pijeve dhe ushqimeve brenda (deri ne 25 ore).

Cilesi e garantuar nga marka Italiane Giostyle.

Marka Giostyle
Pesha 3.7 kg
Permasat e prerjes 29.7x39.5x48 cm

Më shumë informacion

Termus portativ te cilin mund ta mbani edhe ne makine.

Giostyle Shiver me kapacitet 30.9 litra.

Perfekt per udhetime te gjata me makine apo ditet e veres ne plazh.

Shiver 30 ka kapacitet te mjaftueshem per te mbajtur deri ne 46 kanace ose 6 shishe 2L.

Izolim perfekt dhe material shume rezistent.

Ka vend per dy pllaka akulli per te mbajtur nje temperature te ftohte duke ruajtur freskine e pijeve dhe ushqimeve brenda (deri ne 25 ore).

Cilesi e garantuar nga marka Italiane Giostyle.

Fleta e të dhënave

Marka Giostyle
Pesha 3.7 kg
Permasat e prerjes 29.7x39.5x48 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: