LlampeLED OMEGA Bulb ECO 7W 2800K/6000K

9156

890 Lekë

  • 2800K
  • 6000K

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

LlampeLED OMEGA Bulb ECO 7W 2800K/6000K

Duke perdorur llampat eficente LED ju jo vetem kurseni energji elektrike por gjithashtu kurseni para ne nje periudh afatgjate sepse llampat led mund te zgjasin deri ne 30000 mije ore pune. Ndricimi i dhomes tuaj gjithashtu do te jete me i bukur dhe me i plote.

Fuqia: 7W
Ngjyrimi i Drites: 2800K e bradhe e ngrohte ose 6000K e bardhe e ftohte
Voltazhi hyres: AC100-240V 50/60Hz
Temperatura e punes: - 20-+45°C
Koha e ndezjes: <0.5 S
Jetgjatesia e produktit: 30 000 ore
Sa here mund te fiket dhe ndizet: 15 000 here
Permasa: 108x60mm

Marka Omega

Më shumë informacion

LlampeLED OMEGA Bulb ECO 7W 2800K/6000K

Duke perdorur llampat eficente LED ju jo vetem kurseni energji elektrike por gjithashtu kurseni para ne nje periudh afatgjate sepse llampat led mund te zgjasin deri ne 30000 mije ore pune. Ndricimi i dhomes tuaj gjithashtu do te jete me i bukur dhe me i plote.

Fuqia: 7W
Ngjyrimi i Drites: 2800K e bradhe e ngrohte ose 6000K e bardhe e ftohte
Voltazhi hyres: AC100-240V 50/60Hz
Temperatura e punes: - 20-+45°C
Koha e ndezjes: <0.5 S
Jetgjatesia e produktit: 30 000 ore
Sa here mund te fiket dhe ndizet: 15 000 here
Permasa: 108x60mm

Fleta e të dhënave

Marka Omega

16 produkte te tjere ne te njejten kategori: