Vidator me Bateri Somafix SFS48A

18118

2 990 Lekë

3 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Vidator me Bateri Somafix SFS48A

Vidator me bateri per montimin e vidave

Marka Somafix modeli SFS48A, ngjyre portokalli me te zeze

Me nje kohe karikimi 3-5 ore

Me doreze si pistoletë e cila mund te rrotullophet, është e barazpeshuar mirë për manovrim më të lehtë dhe ofron manovrueshmëri më të mirë.

Me dizajn kompakt dhe i lehte ne perdorim

Voltazhi 4.8 V dhe goditjet për minut 200r/min

Vjen se bashku me nje valixhe dhe kokat perkatese

Marka Somafix
Garancia 6 muaj
Permasa 47x33x23cm
Rekomandim Home Po

Më shumë informacion

Vidator me Bateri Somafix SFS48A

Vidator me bateri per montimin e vidave

Marka Somafix modeli SFS48A, ngjyre portokalli me te zeze

Me nje kohe karikimi 3-5 ore

Me doreze si pistoletë e cila mund te rrotullophet, është e barazpeshuar mirë për manovrim më të lehtë dhe ofron manovrueshmëri më të mirë.

Me dizajn kompakt dhe i lehte ne perdorim

Voltazhi 4.8 V dhe goditjet për minut 200r/min

Vjen se bashku me nje valixhe dhe kokat perkatese

Fleta e të dhënave

Marka Somafix
Garancia 6 muaj
Permasa 47x33x23cm
Rekomandim Home Po

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: