Vidator me Bateri Somafix SFS48C

  • 6 muaj garanci

Add to wishlist

Vidator me Bateri Somafix SFS48C Shiko te zmadhuar

18075

4 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Vidator me Bateri Somafix SFS48C

Vidator me bateri per montimin e vidave

Marka Somafix modeli SFS48C, ngjyre portokalli me te zeze

Me nje kohe karikimi 3-5 ore

Me doreze si pistoletë e cila mund te shkeputet nga koka, është e barazpeshuar mirë për manovrim më të lehtë dhe ofron manovrueshmëri më të mirë.

Me koka qe ndryshohen(104 koka)

Me dizajn kompakt dhe i lehte ne perdorim

Voltazhi 4.8 V dhe goditjet për minut 200r/min

Vjen se bashku me nje valixhe dhe kokat perkatese

  • Specifikimet
  • Marka: Somafix
  • Garancia: 6 muaj
  • Permasa: 48X36X23 cm