Ventilator FS40-822

  • 1 vit garanci
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Ventilator FS40-822 Shiko te zmadhuar

AA0097

3 790 Lekë

4 490 Lekë

-700 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ventilator statik me ngjyre argjendi dhe te zeze.

Ju ofron nje freski natyrale. I pershtatshem per ditet e nxehta te veres.

Lehtesisht i montueshem dhe ne pastrim.

Me 3 helika alumini.

Gjatesia e boshtit eshte e rregullueshme.

Me 3 nivele te ndryshme shpejtesie.

Mund te rrotullohet dhe ta fiksoni ne pozicionin qe deshironi.

Mjaft praktike per ventilimin e ajrit.

Ventilatori perfshin edhe telekomnden te silen mund ta perdorni ne distance.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit