Jastek me Ajeri Intex

  I ri

  Add to wishlist

  Jastek me Ajeri Intex Shiko te zmadhuar

  AIM0003

  490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Jastek me ajer i markes Intex

  Per rehatine e kokes tuaj kudo ndoheni

  E lehte praktike dhe mjaft e rehatshme

  Mudn ta merni me vete ne kamping apo kudo deshironi qetesine

  Vjen ne ngjyre blu dhe ehste e ndare ne tre shtresa

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Permasat (cm): 43x28x9cm