Komardare Intex per Femije Shark

  AIM0006

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Komardare ne formen e nje peshkaqeni

  Per femije nga 3 vjeç e siper

  Dizejo mjaft elegant dhe terheqes per femije

  Permasat 173 x 107 cm

  Nje zgjidhje e duhur per ditet e nxehta te veres

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Permasat (cm): 1.73x1.07m