Komardare Intex per Femije Stingray

  I ri Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Komardare Intex per Femije Stingray Shiko te zmadhuar

  AIM0005

  2 390 Lekë

  2 790 Lekë

  -400 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Komardare per femije e markes Intex

  Ne formen e nje peshku, lehteson qendrimin ne uje

  Dizenjo ekstra i qendrueshem, rezistente ndaj diellit

  Material PVC me cilesi ekstra te larte 

  Jepini femijes tuaj kenaqesine e te luajturit ne siperfaqe te detit

  Maksimumi i peshes qe mund te mbaje ehste 40kg 

  I pershtatshem per femije mbi 3 vjeç

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Permasat (cm): 188 x 145 cm