Cmim i reduktuar! Set per Zhytje Intex

Set per Zhytje Intex

14078

Set per zhytje Intex

Modeli: 55948

Pesha e produktit: 3.7 g

Dimensionet: 24,4 x 8,9 x 45,4 cm

E perbere me materiale silikoni te bute dhe fashe elastike te rregullueshme.

E pershtateshme per femije te moshes mbi 8 vjec.

Seti permban: Masken per syte si dhe tubin e ajrit.

Më shumë informacion

Set per zhytje Intex

Modeli: 55948

Pesha e produktit: 3.7 g

Dimensionet: 24,4 x 8,9 x 45,4 cm

E perbere me materiale silikoni te bute dhe fashe elastike te rregullueshme.

E pershtateshme per femije te moshes mbi 8 vjec.

Seti permban: Masken per syte si dhe tubin e ajrit.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

19 produkte te tjere ne te njejten kategori: