Pishine Bestway 54006 262x175x51cm

  Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Pishine Bestway 54006 262 x 175x51cm Shiko te zmadhuar

  MAL0124

  4 490 Lekë

  4 990 Lekë

  -500 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pishine e markes Bestway modeli 54006

  Me forme drejtkendeshi dhe mjaft praktike

  Me 2 unaza te ndara me njera tjetren me ngjyre blu dhe te bardhe

  Me permasa 262x175x51 cm per femije mbi 6 vjec

  Kapaciteti 450 L

  Me dy valvula sigurie

  Shpetoni femijet nga ditet e nxehta te veres ne kushte shtepie

  • Specifikimet
  • Marka: Bestway
  • Permasat (cm): 262x175x51cm