Pishine per Femije Bestway 51112 64x25cm

  890 Lekë

  1 090 Lekë

  -200 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pishine e markes Bestway modeli 51112

  Me forme te rrumbullaket dhe mjaft praktike

  Me permasa 64x25cm per femije te vegjel

  Kapaciteti eshte 26 L

  Shpetoni femijet nga ditet e nxehta te veres ne kushte shtepie

  • Specifikimet
  • Marka: Bestway
  • Permasat (cm): 64x25cm