Pishine per Femije Bestway 51114 122x25 cm

  MAL0125

  1 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pishine e markes Bestway modeli 51114

  Me forme drejtkendeshi dhe mjaft praktike

  Me 3 unaza te ndara me njera tjetren dhe printime me makina

  Me permasa 122x25 cm per femije mbi 3 vjec

  Kapaciteti 167 L

  Shpetoni femijet nga ditet e nxehta te veres ne kushte shtepie

  • Specifikimet
  • Marka: Bestway
  • Permasat (cm): 122x25 cm