Pishine per Femije Bestway 51117 157x46cm

  Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Pishine per Femije Bestway 51117 157x46cm Shiko te zmadhuar

  MAL0121

  2 490 Lekë

  2 790 Lekë

  -300 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pishine e markes Bestway modeli 51117

  Me forme te rrumbullaket

  Me 4 unaza te ndara me njera tjetren dhe tre ngjyra te ndryshme

  Me permasa 157 x 46 cm, e pershtatshme per femije te moshave 3 vjec

  Shpetoni femijet nga ditet e nxehta te veres ne kushte shtepie

  • Specifikimet
  • Marka: Bestway
  • Permasat (cm): 157x46 cm