Pishine per Femije Index Crystal Blue Baby Pool

  I ri Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Pishine per Femije Index Crystal Blue Baby Pool Shiko te zmadhuar

  AIM0008

  990 Lekë

  1 290 Lekë

  -300 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pishine e markes Bestway modeli 51034

  Me ngjyre bojqielli dhe forme rrethore

  Me 3 unaza te ndara me njera tjetren, material vinyl i trashe

  Ofron siguri per femijen tuaj per shkak te mureve te forta poliestre

  Me permasa 114 x 25 x 33 cm per femije

  Mban deri ne 335 litra uje dhe mbushet per max 10 minuta

  Shpetoni femijet nga ditet e nxehta te veres ne kushte shtepie

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Permasat (cm): 114m x 25cm