Pishine per Femije Intex 85 cm x 85 cm x 23 cm

  I ri

  Add to wishlist

  Pishine per Femije Intex 85 cm x 85 cm x 23 cm Shiko te zmadhuar

  AIM0011

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pishine e markes Intex per femije

  Ne forme katrore me dy unaza

  Ngjyra jeshile me te bardhe

  Pishine e pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec

  Permasat e pishines jane 85 cm x 85 cm x 23 cm

  Mund te fryhet lehtesishte ne pak minuta

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Permasat (cm): 85 cm x 85 cm x 23 cm