Pishine per Femije Intex Play pink

  AIM0007

  2 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pishine per femije e markes Inteks

  Me ngjyre roze dhe forme katrore

  Permasat 85x85x23 cm

  E dizenjuar per femije nga 1 deri ne 3 vjec

  Fryhet ne pjesen e fundit dhe ehste mjaft e sigurte per femije

  • Specifikimet
  • Marka: Intex
  • Permasat (cm): 85x85x23 cm