Shezlong Blu Me Skelet Metalik Gri

  Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Shezlon Blu Me Skelet Metalik Gri Shiko te zmadhuar

  SHZ0001

  3 490 Lekë

  3 990 Lekë

  -500 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Shezlong me gjyre blu dhe skelet metalik gri

  Mjaft praktik dhe i rehatshem per ditet e veres prane plazhit apo kudo

  Mbyllet lehte dhe meret kudo me vete

  Ka nje pjese si jastek per rehatine e kokes tuaj 

  Qendron si karrige apo dhe per tu shtrire

  Shijoni ditet e nxehta te veres me rehati maksimale

  • Specifikimet
  • Materiali : Metalike
  • Permasat (cm): E hapur: 71x37x50 cm