Varke Gome Fish Hunter

  I ri Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Varke Gome Fish Hunter Shiko te zmadhuar

  AIM0004

  6 490 Lekë

  6 990 Lekë

  -500 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Varke gome Fish Hunter 280

  Per te lehtesuar procesin e peshkimit

  Me dy vende anesore dhe 4 mbajtese

  Kjo varke mban deri ne max 3 persona.

  Dy jasteke inflatable per nje qendrim me te rehatshem.

  Dhoma ajrimi te ndara qe ndihmojne varken te qendroje ne siperfaqe, ne rast se njera dhome shfryhet.

  Materiali i gomes mjaft rezistent ndaj naftes, ujerave te kripur, vajrave dhe rrezeve te diellit.

  Varka vjen bashke me aksesoret e saj te nevojshem: Pompen per fryrje dhe 2 lopatat

  • Specifikimet
  • Permasat (cm): 234x135cm