PROTEIN WHEY

  15613

  9 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Proteine me përbërje shumë të lartë  cilësie. Whey Protein Optimum Nutrition është një formulë e bazuar në dy burime të proteinave:  hirrë dhe të izoluar. Proteina Whey është një proteinë e plotë e cila ​​jep trupit amino acidet esenciale në mënyrë efektive për të luftuar kundër katabolizmin, përmirëson ndjeshëm shërimin e muskujve dhe trajnim për performancën.Ato nuk mund të sintetizohen nga trupi, kështu që është e domosdoshme për ti sjellë ato nëpërmjet ushqimit dhe sidomos me hirrë.

  Perdorimet e Protein Whey:Perzieni 1 lug (32g) me 200ml uje te ftohte

  dhe pijeni menjeher pas stervitjes.

  • Specifikimet
  • Lloji i suplementit: Pas Stervitjes