Set PC Gaming Dell Inspiron 3650 + Kufje Platronics RIG 500 DHURATE

 • 3 Vjet garanci
 • Servis i Garantuar

ER0079

129 990 Lekë

139 990 Lekë

-10 000 Lekë

Nëse do i blinit produktet vecantë do paguanit 138 170 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set PC Dell Inspiron 3650 + Tastiere + Mouse + Monitor DELL 23.8" SE2416H

http://i.dell.com/sites/imagecontent/products/PublishingImages/inspiron-3655-desktop/desktop-inspiron-MT-3650-pdp-module-6.jpg

Gjenerata e 6 e procesorit Intel® Core™ i5-6400
Procesor inteligjent, eficent dhe me performance te larte. Shpejtesi maksimale ne cdo veprim qe do te kryeni me kompjuterin. Teknologjia Intel Turbo Boost mundeson shpejtesi shtese kur keni nevoje dhe rritje te kursimit te energjise kur keni me pak nevoje per procesorin.

Grafika perfekte, NVidia GeForce GT 730 2GB DDR3
Shfaq cdo detaj ne monitorin Full HD me madhesi 23.8" inch me panel IPS dhe me kontrast 1000:1, mundeson eksperiencen maksimale per cdo "gamer". Karta grafike e dedikuar me 2GB RAM maksimizon performacen e kompjuterit dhe mundeson grafike perfekte.

8GB RAM per te punuar me disa programe njekohesisht
RAM-i DDR3 mundeson qe te luani lojra, te perdroni programe dizajni gjithashtu dhe shume procese te tjera njeheresh dhe perseri performanca e kompjuterit te mbetet e njejte.

Hard Disk 1TB me 7200 rrotullime per minute
Memorje me se e mjaftueshme per te instaluar qindra lojra dhe programe, mijera foto dhe video dhe perseri te keni hapesire bosh per shume me shume.

Sistemi Operativ Ubuntu 14.04

Opsione te tjera:
- Shkrues dhe Lexues CD/DVD
- Lexues kartash i integruar per formatet e kartave: SD, SDHC, SDXC, MMC dhe MMC+
- 2 porta USB 3.0 per te lidhur pajisje te jashtme dhe te transferoni te dhenat shume me shpejte.

- 4 porta te tjera USB 2.0.
- Mouse + Tastiere te perfshire ne set
- Koha e Pergjigjes (Response Time) 6ms
- HDMI, VGA

Inspiron-3650-desktop-Ports & Slots
1. Butoni i ndezjes 2. Lexues kartash 5ne1 3. Audio combo jack 4. 2 porta USB 3.0 5. Driver otpik 6. Dalje ajri 7. Linje in/out mikrofon 8. VGA 9. HDMI 10. 4 porta USB 2.0 11. Porte Ethernet 12. Vende per karta shtese 13. Porte korrenti

Dhurate! Kufje Plantronics RIG 500

Kufje e dedikuar per te apasjonuarit e videogameve, kjo kufje ka performance te larte audio dhe komoditet. RIG 500 eshte dizenjaur ne menyre te tille qe te ndryshoni komponentet sipas nevojes tuaj Plantronics eshte kompania me e mire ne bote per kufjet vjen ne Dyqan Taxi me te gjithe gamen e saj Produkt origjinal

http://pbs.twimg.com/media/CufC1jpWcAEf-gx.jpg:medium

 • Specifikimet
 • Marka: Dell
 • Garancia: 3 Vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
 • Sistemi Operativ: 14.04
 • Procesori CPU: Intel Core i5-6400 (2.7GHz, 6MB Cache)
 • Shpejtesia e Procesorit: 2.7GHz, 6MB Cache
 • Tipi i Kartes Grafike: NVidia GeForce GT 730 2GB DDR3
 • Shpejtesi Leximi: 7200 rpm
 • Hard Disk: Hard Disk 1 TB
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik Shkrues DVD, Driver Optik Shkrues CD
 • Hard Disk: I brendshem
 • Tipi i Hard Diskut: SATA
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core i5
 • RAM: 8GB
 • Madhesia e Ekranit: 23.8"
 • Procesori i Kartes: Nvidia Geforce
 • Tipi i Memorjes: DDR3
 • Teknologjia e Ekranit: IPS

Permbajta e pakos