SET TV FUEGO LED 40" + Android Box

  • 1 vit garanci
I ri Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

SET TV FUEGO LED 40" + Android Box Shiko te zmadhuar

21958

33 990 Lekë

40 990 Lekë

-7 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

- Garancia e TV Fuego: 1 vit
- Garancia e Android TV Box: 1 muaj

Televizor Fuego LED 40 polesh
- Ekran LED me rezolucion Full HD 1920 X 1080 pixels
- Stil modern, kornize e holle rreth ekranit 40"
- Frekuenca 400Hz
- Cilesia e zerit Dolby Digital me fuqi 16W (2 x 8W)
- Marres dixhital tokesor HD dhe kabllor DVB-T2/C
- Porte HDMI, Komponent, Skart. Kompozit, USB
- Permasat me kembet: 90.19 x 57.07 x 20.95 cm
- Permasat pa kembet: 90.19 x 51.32 x 9 cm
- Pesha me kembet: 6.88 kg

Android TV Box MXQ Pro 4K

- Procesori:
Procesori Quad Core S905 Cortex A53 Processor 2.0GHz. 

- Memorja:
Pajisja ka RAM 1GB DDR3 per te funksionuar me shpejte. Memorja e brendshme 8GB e cila mund te zgjerohet deri ne 64Gb nepermjet kartave SD ose USB.

- Sistemi Operativ: 
Ky Android TV Box ka te perfshire versionin 6.0 Android. Ju lejon te keni aksese ne gati 1 milion aplikacione, perfshi Facebook, Youtube, Picasa dhe shume te tjera. Gjithashu ka dhe varietet lojrash.

- Portat:
Ka 4 porta USB. Suporton Kamer web, mikrofon dhe driver te jashtem dhe USB. Ka porte ethernet per lidhje me te mire me internet.

- Funksione: 
Plus ka te integruar dual-band WiFi per sinjal WiFi me te mire

  • Specifikimet
  • Marka: Fuego
  • Garancia: 1 vit
  • Madhesia e Ekranit TV: 40"
  • Lloji TV: LED
  • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
  • Frekuenca: 400Hz