Komplet Lingerie Grey's Fantasies

Shëno vlerësimin tënd

Komplet Lingerie Grey's Fantasies

Komplet Lingerie Grey's Fantasies

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Komplet Lingerie Grey's Fantasies.

Realizoni fantazite qe ju pushtojne mendjen gjate neteve te gjata.

Nje komplet sexy punuar me tantelle elegante dhe te bute.

Rezipeta te hapura tek pjesa ballore.

Kollare me fjongo per nje pamje te pafajshme.

Pranga me zinxhir per nje ndjesi djallezore.

Ngjyra e zeze.

ONE SIZE

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme