Bateri e Jashtme 5000mAh me Panel Diellor

  2 690 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Bateri e jashtme me Panel Diellor, kapacitet 5000mAh (karikon telefonin deri ne 2 here).

  E vecanta e kesaj baterie eshte qe pervec se karikohet me energji elektrike, mund te karikohet dhe nepermjet rrezeve diellori fale panelit solar.

  Gjithashtu eshte rezistente ndaj shiut, cka e ben perfekte per udhetime ne natyre.

  Ka 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht.

  4 drita LED qe tregojne nivelin e baterise.

  Duke shtypur 2 here butonin e ndezjes ndizet nje drite e cila ju ndihmon te shikoni rrugen naten.

  Ka te perfshire ne paketim nje ganxhe te vogel per te varur baterine ne canten tuaj te udhetimit.

  Material plastik dhe i gomuar.

  Permasat: 14.2 x 7.5*13.6mm 
  Pesha: 150g 

  • Specifikimet
  • Marka: Tjeter
  • Kapaciteti (mAh): 5000 mAh