Cader Kampingu Shumengjyreshe 200x150x110cm

  19440

  2 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cader Kampingu Shumengjyreshe 200x150x110cm

  Cader kampingu per te gjithe adhuruesit e natyres dhe aventurieret.

  Cadra eshte shumengjyreshe, me permasa 200x150x110cm.

  Montohet dhe cmontohet lehteisht.

  Pjesa ne te cilin futesh na cader hapet dhe mbyllet me zinxhir.

  • Specifikimet
  • Permasat (cm): 200x150x110cm