Dyshek Intex Camping Dopio 66928

Shëno vlerësimin tënd

Dyshek Intex Camping Dopio 66928

Dyshek Intex Camping Dopio 66928

  SL0036

  3 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Dyshek Intex Camping dopio

  Modeli: 66928

  Ngjyra: E gjelber

  Pesha: 4.3 kg

  Dimensione: 30.5 x 15.8 x 36.8 cm

  Permasa e dyshekut te fryre: 54 x 75 x 8.75 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Intex