Kamera Full HD Per Sport REMAX

CM0129

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kamera e cila filmon momentet me te bukur gjate udhetimeve tuaja.
Kundra ujit deri ne 30 metra thellesi, ju lejon te filmoni kur jeni nen uje.
Ekran High Definition qe shfaqe dhe rishfaq videot qe do regjistroni.
Permabn disa aksesore qe ju japin mundesin et filmoni ne shume situata si: brenda ne makine, fotografi me miqte, sporte ne natyre, per sigurine e shtepise, brenda ne uje, ne mal etj
Me kontroll Wireles nga telefoni juaj.
Bateri e heqshme dhe lehtesisht e zevendesueshme.
Mund te filmoi edhe gjate kohes qe eshte ne karikim.
Suporton karte memorie deri 32GB
Zgjedhje e formatit te videos midis 720P dhe 1080P
Regjisron ne formatin MOV
-Ekran LCD 1.5" (480x240mm)
-Lente me kend 170 grade
-Ne disa gjuhe perfshi Anglisht dhe Ferngjisht
-Bateria: 750mAh/3.7v Lithium. Regjistron 45 minuta
-Vend per karte Micro SD

-Lidhje me Kabell HDMI per te shaqur pamjen direkt ne ekranin tuaj

-Karikim me fishe Micro USB

Aksesoret ne paketim: