Cmim i reduktuar! Rrip Mesi per Gjimnastike

Rrip Mesi per Gjimnastike

26334

Rrip mesi per gjimnastike

Me ngjyre blu material i larte per stabilitet 

Mbledh belin gjate kohes qe ju ben i ushtrime fizike

Kujdes : Nuk eshte i pershtatshem per femije

Më shumë informacion

Rrip mesi per gjimnastike

Me ngjyre blu material i larte per stabilitet 

Mbledh belin gjate kohes qe ju ben i ushtrime fizike

Kujdes : Nuk eshte i pershtatshem per femije

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë